İade Koşulları

1-Taraflar

1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan İyihost İnternet Çözümleri (İYİHOST olarak anılacaktır) ile Yeni müşteri kaydı bölümünde belirtilen detayları ile belirtilen kişi/kurum (Müşteri olarak anılacaktır) arasında İYi-Host.Net’e ait olan https://www.iyi-host.net internet adresinde faaliyet gösteren internet sitesinin (Site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt etmek zorundadırlar


2-Konusu

2.1: İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında İYİHOST’a ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.

2.2: Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.


3-Maddeler

3.1: Müşteri aldığı hizmetin ücretini , İYİHOST sitesinde GERİ İADE KOŞULLARI bölümünde yer alan hususlara göre geri iade hakkını isteyebilir.

3.2: Bu süre ve zaman İYİHOST web sitesinde İADE KOŞULLARI bölümünde yer alır.

3.3: İYİHOST’un kabul gördüğü geri iade isteklerinden , müşteri iade faturası kesemiyor ise KDV oranı kadar kesinti yapar ve kalan ücreti iade eder.

3.4: İYİHOST’dan alınan hizmetlerin geri iade isteğine bağlı olarak; İYİHOST çalışma ücreti (managed – destek) kesme hakkını saklı tutar.

3.5: Sadece web hosting veya bayi hosting paketlerinde geri iade yapılır.

3.6: Sunucu, sanal sunucu, ssl, web tasarım, alan adı vb diğer hizmetlerde geri iade kabul edilemez.

3.7: Geri iade isteği yapıldığı takdirde, İYİHOST bu isteği en geç 1 ay içerisinde gerçekleştirme hakkını, şirketin o anki kararına bağlı olarak saklı tutar.

Not : Tüm müşteriler , İYİHOST'un sözleşmelerinin yer aldığı güncelleme tarihini kabul ederler. Sadece, bu web sayfasındaki sözleşmeler geçerli olup, müşteri o sözleşme çerçevesinde hizmet alacağından sorumlu tutulur.