Hakkımızda

Biz Kimiz?

2006 Nisan ayında kurulan firmamız; Web tasarım, Web hosting, İnternet hizmetleri, Matbaa ve Reklam hizmetleri alanında kurumsal çözümler üretmektedir. İnternet üzerinden tanıtım ve reklam çalışmaları alanında faaliyet göstermektedir.


Vizyonumuz

Satış pazarlama, iş hayatının en önemli fonksiyonudur. İnternet ve Web teknolojileri ise son derece dinamik yapısı ve yaygınlaşma hızıyla, satış pazarlama süreçlerinin son dönemde önemi inkâr edilemez bir mecrasıdır.

Firmamızın amaçlarından biri; Sürekli büyüyen ve gelişen teknoloji ve internet sektöründe yer almayı düşünen firmaların ürünlerini bu geniş pazarda tanıtmasını sağlamaktır. Bu tanıtımları sağlarken değişmeyen ilkelerimiz; Kalite, Hız, Güvenilirliktir.

Web tasarım ve matbaacılık hizmetlerini bir arada veren firmamız, reklamı bir bütün olarak kabul edip, her alanda size reklam imkanı sağlamaktadır.


Misyonumuz

Firmamız; işletmenin reel hayattaki satış pazarlama stratejilerinin en etkili şekilde Web' e aktarılmasını temel alır. Web teknolojilerinden faydalanarak hedef kitleye hedeflenen mesajın ulaştırılmasını ve satış pazarlama sürecinde pozitif değer döndürmeyi hedefler.

Firmamızda standart Web paketleri olduğu gibi, kişiye özel çözümler de üretilmektedir.